Lietošanas noteikumi

FitnesaMentors.lv portāla lietošanas noteikumi

 

„Ar šī portāla lietošanas noteikumu apstiprināšanu turpmāk apņematies uzsākt fiziski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kustēties vairāk nekā nekustēties un trenēties gudri, uzsākot un nemitīgi turpinot izglītošanās procesu.”

 

Par portālu

1.1.   Portāls www.FitnesaMentors.lv ir interaktīvs portāls ar mērķi uzlabot fitnesa industrijas pakalpojumu kvalitāti, veicināt izglītības nozīmi veselīga dzīvesveida uzturēšanā un apvienot fitnesa nozares entuziastus, profesionāļus un akadēmiķus vienotam mērķim.

1.2.  Portāla lietotājs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kura apmeklē portālu www.FitnesaMentors.lv, lasot, komentējot rakstus un reģistrējoties.

 

Par noteikumiem

2.1. Portāla lietotājiem ir pienākums iepazīties ar www.FitnesaMentors.lv lietošanas noteikumiem, apliecinot, ka izlasīt lietošanas noteikumus ir goda pienākums un tas tuvina Jūs mērķim - kļūt par veselīgu cilvēku.

2.2.  FitnesaMentors.lv komanda patur tiesības grozīt un papildināt portāla lietošanas noteikumus. Portāla lietošanas noteikumu jaunā versija stājas spēkā ar brīdi, kad tā publiskota portālā www.FitnesaMentors.lv un tā ir saistoša visiem lietotājiem, neatkarīgi no reģistrācijas esamības.

 

Informācijas pārpublicēšana un autortiesības

 

3.1. Aizliegts izmantot un pārpublicēt portālā www.FitnesaMentors.lv publicēto informāciju bez portāla redaktora atļaujas. Atļaujas saņemšanai rakstīt uz sadarbiba@fitnesamentors.lv

3.2. Pārpublicēšanas atļaujas saņemšanas gadījumā, nepieciešams iekļaut atsauci uz portālu www.FitnesaMentors.lv, iekļaujot frāzi:

„www.Fitnesamentors.lv ir interaktīvs portāls ar mērķi uzlabot fitnesa nozares pakalpojumu kvalitāti.”

3.3. Ja netiek ievēroti iepriekš minētie nosacījumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autortiesības, un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

3.4. Iesūtot jebkāda veida informāciju, tai skaitā pievienojot komentārus publicēšanai portālā www.FitnesaMentors.lv, Jūs nododat visas autortiesības šīs informācijas ievietošanai portālā FitnesaMentors.lv administrācijai.

 

Komentāri

4.1 Portāla rakstus, tai skaitā to publikācijas sociālajos medijos, ir tiesības komentēt tikai autorizētiem lietotājiem, kas registrējušies portālā www.FitnesaMentors.lv vai sociālajos tīklos Draugiem.lv un Facebook.com. Pirms komentē, pārliecinies, ka esi publicējis/jusi savu vārdu un uzvārdu. Pilnīga atklātība ir būtiska, lai veidotu objektīvu saturu un darītu pasauli labāku.

4.2 Portāla www.FitnesaMentors.lv administrācija aicina komentētājus ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas un, ideālā gadījumā, arī gramatikas likumus. Ir aizliegts izplatīt aicinājumus uz neaktīvu dzīvesveidu, aizliegtu preparātu lietošanu, vardarbību, rasu naidu, diskrimināciju, propagandēt neiecietību, kūdīt uz slinkošanu, noziegumu izdarīšanu un izdarīt citus jebkāda veida likumpārkāpumus, tai skaitā nesankcionēti iejaukties portāla darbībā un izrādīt necieņu pret citiem portāla lietotājiem, profesionāļiem vai administrāciju.

4.3 Portāla  redaktoram ir tiesības dzēst:

4.3.1 komentārus, kas rakstīti, slēpjoties zem cita cilvēka vārda, segvārda vai cita apzīmējuma;

4.3.2 neētiskus komentārus, kuri varētu spēcīgi uztraukt vai apbēdināt citus sabiedrības locekļus

4.3.3 komentārus, kas satur ar portāla www.FitnesaMentors.lv redaktoru nesaskaņotu reklāmu. Tiem, kas vēlas saskaņotu un rezultatīvu sadarbību lūdzam rakstīt uz sadarbiba@fitnesamentors.lv

4.3.4. komentārus, kuros ir publicēta saite vai teksts no cita interneta resursa ( kas varētu nebūt objektīvs, vai nav saistīts ar tēmu u.c.)

 4.3.5 komentārus, kas aizskar cilvēka godu un cieņu;

4.4. Portāla redaktori neatbild par portālā publicēto viedokļu un komentāru saturu, bet intereses pēc mēdzam vakaros palasīt un just līdzi.

4.5. Portāla redaktori neuzņemas atbildību par lietotāja pārpublicēto informāciju no citiem avotiem.

4.6 Portāla redakcijai ir tiesības komentāros publicēto informāciju izmantot un pārpublicēt, pievienojot tai autora vārdu, ja tāds ir uzrādīts, bez atlīdzības sniegšanas tās autoram.

4.7 Portāla www.FitnesaMentors.lv redakcija patur tiesības dzēst komentārus, kas neatbilst pozitīvas līdzpastāvēšanas normām.

4.8.Portāla redakcija ir tiesīga portāla lietotājiem, kuri pārkāpj lietošanas noteikumus, liegt iespēju komentēt portālā publicētās ziņas, dzēst lietotājus un publiski palūgt iet nokaunēties, veicot 200 pietupienus.

 

Lietošanas noteikumu neievērošana

 

5.1. Portāla www.FitnesaMentors.lv lietošanas noteikumu neievērošanas gadījumā, lietotājs, atbilstoši pārkāpuma raksturam, var tikt saukts pie likumā noteiktās civiltiesiskās, administratīvās vai kriminālās atbildības

 

 

Lai aktīva izglītošanās ir juridiska spēka pavadīta.

Esi oficiāli pieņemts mūsu portālā!

 

Tava FitnesaMentors.lv komanda

Pēdējie tweeti
  • @FitnesaMentors: Kamēr putniņi sāk čivināt par pavasari, mēs - par aktīvu pavasari. Tagad un turpmāk par to, lai #TrenējiesGudri http://t.co/s39m1IkcUv
    04 Feb
Kontakti
  • Adrese: Rīga, Valguma iela 21
  • Tālrunis: 26336345
  • E-pasts: sadarbiba@fitnesamentors.lv
  • Darba laiks: 9:00 - 19:00
Sadarbība

Uzņēmumiem

Pašvaldībām  

Speciālistiem  

Treneriem

Profesionāļiem

Entuziastiem   

Vēlos sazināties

Piesakies jaunumiem (rakstīsim reti un saturīgi)

Par
FitnesaMentors.lv ir interaktīvs portāls ar mērķi uzlabot fitnesa industrijas pakalpojumu kvalitāti.
©2015-2016 Visas tiesības pieder fitnesamentors.lv Seko mums