FITNESA KARTE

Dažādi

Iesaisties, novērtē šo rakstu!

 

Fitnesa kartē ir iespējams detalizēti atrast savām vajadzībām un prasībām piemērotāku sporta iestādi, jo ne vienmēr tas, kas atrodas tuvāk ir tas labākais tev. Katrā sporta iestādē ir kaut kas atšķirīgs – pieeja jums kā klientam, telpas, interjers, inventārs, nodarbības, pakalpojumu klāsts un, protams, cenas. Ir ļoti svarīgi atrast savu sporta klubu, kurā ir tā odziņa, kuras dēļ Jums tur patīk atrasties un tas palīdz to apmeklēt regulāri.

FITNESA KARTE

Skaidrojumi:

Fitnesa klubs – Sporta iestāde, kurā ir gan trenažieru zāle, gan arī dažāda veida grupu nodarbības.

Trenažieru zāle – Sporta iestāde, kurā ir brīvie svari un dažāda veida trenažieri, nav atsevišķas telpas, kurā notiek grupu nodarbības.

Fitnesa studija – Sporta iestāde, kurā notiek grupu un privātās nodarbības, nav trenažieru zāles.

 

Skaidrojumi, kas izmantoti Fitnesa kartes sadaļā: Detalizēta meklēšana

 

Piemērotība.

Piemērotība ir svarīga, jo tā palīdz jums atrast sporta iestādi, kurā jutīsieties labi, starp savējiem, Tā atbilst jūsu vajadzībām un tam, ko vēlaties sasniegt.

Veselības sportam / fitnesam – sporta iestādē ir nodarbības, kas paredzētas fiziskās veselības uzlabošanai. Sporta klubos, trenažieru zālēs inventārs ir ergonomisks, trenažieros iespējams uzstādīt vieglu pretestību un pieejami viegli brīvie svari. Laba vieta, kur uzsākt trenēšanos.

Kultūrismam – Sporta iestādē ir smagas hanteles (virs 40 kg), statīvi spēka vingrinājumu izpildei (pietupieniem, stieņa spiešanai guļus…), trenažieri, kuros var uzstādīt lielu pretestību (virs 100 kg). Uz šādām sporta iestādēm iet vīriešu, kas cilā smagus svarus.

Svarcelšanai - ir speciālas platformas, stieņi, piemērotas ripas un pietiekams ripu daudzums, lai nerastos situācija, ka atnāk 2 svarcēlāji un pārējiem ripu vairs nav.

Sievietēm – sporta iestādē ir piemērotas nodarbības sievietēm un / vai inventārā ietilpst arī viegli brīvie svari, trenažieros iespējams uzstādīt vieglāku pretestību.

Vīriešiem – sporta iestāde piemērota vīriešiem. Ir sporta iestādes, kas paredzētas tikai sievietēm, vīriešiem der atķeksēt šo!

Ar kustību traucējumiem – Sporta iestāde ir pielāgota cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Tas nozīmē, ka tajā var nokļūt ratiņkrēslā un ir speciālas nodarbības un / vai trenažieru zāle ir pielāgota tā, ka starp trenažieriem ir pietiekamas spraugas, lai varētu izbraukt cauri, kā arī ir pielāgotas labierīcības.  

Jauniešiem – sporta iestādi var apmeklēt no 16 gadu vecuma.

Pusaudžiem – sporta iestādi var apmeklēt no 11 gadu vecuma.

Bērniem – sporta iestādi var apmeklēt bērni, kas jaunāki par 11 gadiem, bet iepriekš jāsazinās ar iestādi, lai noskaidrotu precīzāk no kāda vecuma un kāda veida nodarbības ir pieejamas.

 

Treniņi.

Grupu nodarbības – Sporta iestādē ir daudz dažādas grupu nodarbības. Jāapskata sporta iestādes mājas lapa vai jāsazinās ar sporta iestādi, lai noskaidrotu precīzāk kādas.

Dažas grupu nodarbības ir atsevišķi izdalītas, kuras, manuprāt, šobrīt ir aktuālākas.

Pakalpojumi.

Dežūrtreneris –  sporta kluba darba laikā ir treneris, kas uzrauga apmeklētājus un iepazīstina ar klubu, inventāru, kā arī pie kura var vērsties pēc palīdzības un padoma. Fitnesa klubos un trenažieru zālēs ir ļoti svarīgi, lai ir pie kā vērsties neskaidrību gadījumā (it sevišķi tiem, kas sportot sākuši nesen), lai iegūtu informāciju par trenažieriem - kam tie paredzēti, kā ar tiem rīkoties un pielāgot savam augumam. Tas ir arī ļoti svarīgi vecākiem - pusaudžiem, jauniešiem ļoti patīk eksperimentēt, izmēģināt savus spēkus, tādēļ ir labi, ja treneris vismaz ik pa laikam tos uzmana, padalās pieredzē un sniedz labu padomu.

Bērnu istaba – sporta iestādē ir iekārtota telpa, kas speciāli paredzēta bērniem, lai var tos atstāt, kamēr vecāki trenējas. Papildus jānoskaidro no kāda vecuma pieejami bērnu istabas pakalpojumi.

Kafejnīca – sporta iestādē ir virtuve, kurā iespējams iegādāties malīti.

Sporta bārs – ir iespējams iegādāties proteīna kokteili.

Veikals – iespējams iegādāties sporta preces.

Inventāra noma – skapīša – seifa, dvieļa, pulsometra u.c., noma jāprecizē sporta iestādē.

Var izmantot apdrošināšanu – sporta iestādei ir sadarbība ar apdrošināšanas kompānījām un atkarībā no apdrošinātāja, tas sedz daļēju vai pilnīgu sporta ietādes apmeklējuma maksu.

 

Ērtības.

Dažādi papildus pakalpojumi, kuri padarīs sporta iestādes apmeklējumu vēl patīkamāku, tie var būt gan iekļauti apmekējuma cenā, gan arī par kuriem jāmaksā atsevišķi.

Novērtē, ļauj mums pilnveidoties

0 Komentāri

Izsaki savu viedokli!

Lūdzu autorizējies, lai pievienotu komentāru!


Autorizēties
Pēdējie tweeti
Kontakti
  • Adrese: Rīga, Valguma iela 21
  • Tālrunis: 26336345
  • E-pasts: sadarbiba@fitnesamentors.lv
  • Darba laiks: 9:00 - 19:00
Sadarbība

Uzņēmumiem

Pašvaldībām  

Speciālistiem  

Treneriem

Profesionāļiem

Entuziastiem   

Vēlos sazināties

Piesakies jaunumiem (rakstīsim reti un saturīgi)

Par
FitnesaMentors.lv ir interaktīvs portāls ar mērķi uzlabot fitnesa industrijas pakalpojumu kvalitāti.
©2015-2016 Visas tiesības pieder fitnesamentors.lv Seko mums