Brīvdienās visus aktīvos meklē izstādē “Atpūta un sports”

Pasākumi

Iesaisties, novērtē šo rakstu!

Vēl plāno savu brīvdienu norisi? Viss ir izlemts! Aktīvie tiekas Ķīpsalā!

 

Jau šajā nedēļas nogalē no 27. līdz 29. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un sports 2015”, kas ik gadu pulcē veselīga dzīvesveida piekritējus – ceļotājus, atpūtniekus, velobraucējus, ekstrēmās atpūtas piekritējus, visus, kam aktīvā atpūta un sports ir būtiskas dzīves sastāvdaļas. Arī mūsu dzīves galvenās vērtības ir atpūta un sports, tāpēc raitā solī, aktīvus, smaidīgus un zinātkārus izstādē sastapsiet arī FitnesaMentors.lv komandu.

 

Izstāde tematiski ir sadalīta trīs daļās – “Velo”, “Fitness” un “Camper”. Katra no šīm sadaļām piedāvā plašu preču un pakalpojumu klāstu, ar ko iepazīties aicinās tās dalībnieki. Šeit būs pieejams gandrīz viss – sākot no sporta apģērba, teltīm, trenažieriem, velosipēdiem, paraplāniem un kaitingiem līdz pat ceļošanai ērtajām motormājām (kemperiem).

 

 

Ko vērts redzēt

 

Spēka olimpiāde

 

Aktīvisti varēs līdzi just un paši piedalīties ceturtajā Spēka olimpiādē. Tās ietvaros notiks:

  • divi spraigi pauerliftinga čempionāti spēka trīscīņā;
  • straujo popularitāti Latvijā guvusī spēka cīņa;
  • un Supermači ārmreslingā. 

 

 

 

 

CrossFit fani un līderi tiekas Ķīpsalā

 

No 28. līdz 29. martam Ķīpsalā norisināsies pirmās divu dienu funkcionālā fitnesa sacensības Baltijā – „Battle of Riga 2015”, kas pulcēs vairāk nekā 50 spēcīgus atlētus no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Itālijas, Zviedrijas, Dānijas un Vācijas.

Sacensību finālā, kas norisināsies divas dienas un ko ikviens varēs vērot klātienē, atlētiem būs jāveic tehniski sarežģīti, izturību, spēku, jaudu, kā arī veiklību pārbaudoši vingrinājumu kompleksi, lai otrās dienas pievakarē, 29. martā, kronētu „Battle of Riga 2015” čempionus katrā no meistarības kategorijām. Starp citu, lai iegūtu ceļazīmi uz sacensībām Ķīpsalā, atlētiem bija jāiztur kvalifikācijas kārta, kurā nācās sacensties ar vairāk nekā 200 pretendentiem

 

Velosipēdu mirdzums

Tumsā spīdoši velosipēdi, pilsētas fiksīši, Francijas "Moustache Bikes" šosejas elektrovelosipēdi  un bērnu balansa ritenīši. Kas var būt aktualāks par lielāko laimes hormona palīgu ar kārdinošu 30 % atlaidi jauno sezonu uzsākot.

 

 

 

Trenažieru paradīze

 

Izstādes laikā www.gfitness.lv speciālisti varēs Tevi pakonsultēt par atšķirību starp mājas un profesionāliem trenažieriem, par oriģinālas produkcijas priekšrocībām salīdzinot ar lētiem analogiem, par sporta inventāru un kvalitatīvo sporta uzturu.

 

Sporta ārstu un treneru konsultācijas un veselības testi

 

Fiziskās veselības, sporta medicīnas un rehabilitācijas centra “Sporta laboratorija” stendā apmeklētājiem būs iespējams konsultēties ar sporta ārstiem, treneriem, fizioterapeitiem, uztura speciālistiem, veikt dažādus veselības diagnostikas testus,  kas mums vienmēr sagādā vislielāko baudu, kā arī iegādāties “Sporta laboratorijas” īpašo piedāvājumu – Sportista aptieciņu.

 

 

 

 

 

 

 

Gardumi aktīvajiem

 

Izstādes laikā būs iespēja degustēt un baudīt Zviedrijā ražotos, dabīgos „Froosh”smūtijus – veselības bumbu priekam un veselībai, kuru garšu nosaukumi jau vien liek saskriet siekalām mutē.

*melleņu un aveņu;
*apelsīnu un mango;
*ananasu, banānu un kokosa

Kā arī uzzināt vairāk par „Vitamin Well” negāzētajiem dzērieniem


 

Pierādi, ka esi aktīvs un motivējies pavasarim.

Tiekamies Ķīpsalā!

 

27. līdz 29. martam Ķīpsalā vienlaikus notiks četras izstādes – „Atpūta un sports 2015”, „Medības un makšķerēšana 2015”, „Motocikls 2015” un „Baltic Boat Show 2015”, kas aktīvā un sportiskā gaisotnē aicinās apskatīt, uzzināt un izmēģināt visdažādākās preces aktīvai atpūtai un sportam, makšķerniekiem un medniekiem, jaunākos jahtu un motociklu modeļus, ieklausīties speciālistu ieteikumos un vērot daudzveidīgus sporta paraugdemonstrējumus un sacensības. Vairāk: www.bt1.lv/sports

 

Izstāžu darba laiks:
27., 28. martā 10.00–19.00
29. martā 10.00–17.00


Biļešu cenas: 
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas! 
Pieaugušajiem – 5,00 EUR
Pensionāriem, studentiem – 3,50 EUR
Bērniem no 8 līdz 18 gadiem – 3,00 EUR
Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm – Ģimenes biļete – 12,50 EUR (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni)
Grupu apmeklējums (10+):
Studentu grupa – 3,00 EUR
Skolēnu grupa – 2,50 EUR
Autostāvvieta – 3,00 EUR
Biļetes iespējams iegādāties uz vietas vai internetā: www.bt1.lv/sports 

 

Novērtē, ļauj mums pilnveidoties

0 Komentāri

Izsaki savu viedokli!

Lūdzu autorizējies, lai pievienotu komentāru!


Autorizēties
Pēdējie tweeti
  • @FitnesaMentors: Kamēr putniņi sāk čivināt par pavasari, mēs - par aktīvu pavasari. Tagad un turpmāk par to, lai #TrenējiesGudri http://t.co/s39m1IkcUv
    04 Feb
Kontakti
  • Adrese: Rīga, Valguma iela 21
  • Tālrunis: 26336345
  • E-pasts: sadarbiba@fitnesamentors.lv
  • Darba laiks: 9:00 - 19:00
Sadarbība

Uzņēmumiem

Pašvaldībām  

Speciālistiem  

Treneriem

Profesionāļiem

Entuziastiem   

Vēlos sazināties

Piesakies jaunumiem (rakstīsim reti un saturīgi)

Par
FitnesaMentors.lv ir interaktīvs portāls ar mērķi uzlabot fitnesa industrijas pakalpojumu kvalitāti.
©2015-2016 Visas tiesības pieder fitnesamentors.lv Seko mums