Reebok Fitnesa dienas 2015 - We did it! #BeMoreHuman

Pasākumi

Iesaisties, novērtē šo rakstu!

Mūsdienu sportam nav robežu, nav attaisnojumu un nav nepiemērotu vietu – esi tikai Tu pats un tavs spēks, un ideālā variantā Tev blakus ir arī labākie Latvijas treneri. Reebok fitnesa dienas pavisam nesen arī mūs un vēl vairāk kā 250 aktīva dzīvesveida piekritējus, iesācējus, profesionāļus un trenerus pulcēja 8 pavisam īstos, elpu aizraujošos un muskuļus plosošos treniņos Elkor Plaza.

 

Pirmo reizi Latvijā aktīva dzīvesveida piekritēji ļāvās izaicinājumam un sportoja iepirkšanās centrā! Reebok Fitnesa dienas norisinājās no 16. - 19. aprīlim un kopumā pulcēja vairāk kā 250 dalībniekus, kuri bija gatavi sportot neierasti - veikalā ELKOR PLAZA. 8 dažādās nodarbībās ikviens varēja izaicināt sevi un piedalīties treniņā, ko vadīja labākie treneri no sporta klubiem Atlētika un DCH Studija.

 

 

 

Šīs akcijas mērķis bija pulcēt cilvēkus un parādīt viņiem, ka fitness ir nepieciešams ikvienam un katrs to var darīt citādāk - ne vien sporta zālē vai stadionā, bet jebkurā vietā, izmantojot visu, kas atrodas apkārt. Reebok zīmola viens no galvenajiem uzstādījumiem ir uzlabot ikviena spējas - kā mentālās, tā fiziskās.

 

Rezultāts un labi padarīta sajūta kņudināja ne  tikai muskuļus, bet arī mūsu prātus, jo brīdī, kad Lielveikala vidū esi gatavs izlikt visu sevi, Tu sāc domāt par vērtībām. DCH Studijas Jogas pasniedzēja Maija Meijere ļāva paraudzīties uz divām it kā nesavienojamām lietām - jogu un sevis pilnveidi pretstatā Lielveikala gaisotnei un svešu cilvēku skatieniem. Mūsdienu saspringtajā dzīves ritmā jāmāk distancēties no tā, kas ir mums apkārt un neļauj piepildīt mērķus, vienlaikus neuztverot dzīvi pārāk nopietni. Treniņš lielveikalā patiesībā ir treniņš dzīvei, jo Tu esi kā uz skatuves, ikdienā, steigā, taču Tavs mērķis ir nemainīgs – pilnveidot sevi.

 

 

Reebok fitnesa dienu laikā starp jogu, DeepWork, zumbu un funkcionālo treniņu bija iespēja baudīt un pārvarēt sevi Tabatas nodarbībā, kuru laikā sporta kluba Atētika treneru Veronikas un Evelīnas motivējošie intervāli mijās ar mūzikā izkliegto

 

Welcome to Tabata

 

frāzi, kas noteiki ļāva arī tiem, kas ar šo pasauli iekarojušo augstas intensitātes intervālu treniņu iepazinās pirmoreiz, izprast būtību teicienam: „What doesn’t kill you makes you fit!”. O jā, mēs iemīlējām Tabatu.

 

Foto:Ilmars Znotins

 

To ka ne tikai Latvija Var, bet ikviens var domāt par sevi un sportot tā, lai mammai un tētim un trenerim prieks, trenējoties gudri un pārbaudot arvien jaunas spēju robežas, noteikti pierādīja arī DCH Studijas treneru Dināra un Alisas Funkcionālie treniņi. Šīs sezonas #MustTrain.

 

 

     

 

 

Foto:Ilmars Znotins

 

   

 

 

Informāciju par Reebok fitnesa aktivitātēm iespējams atrast:

Reebok Facebook profilā: www.facebook.com/ReebokLatvia

 

 

Ja nu latviešu mentalitāte neļauj pašiem treniņus ārā un sporta klubos pārvest uz lielveikaliem, bet azarts pamēģināt ir liels, turiet īkšņus, lai arī nākamgad Reebok fitnesa dienas norisinātos netradicionālā vietā, pulcējot labākos fitnesa trenerus un iespējams arī Tevi. Bez attainojumiem.

 

#BeMoreHuman, because Gym can be anywhere!

Anna Gruzinska

Anna Gruzinska

Informācija:

Klātbūtnes efekts & Lelde Veidemane - adidas Baltics PR pārstāve

Novērtē, ļauj mums pilnveidoties

0 Komentāri

Izsaki savu viedokli!

Lūdzu autorizējies, lai pievienotu komentāru!


Autorizēties
Pēdējie tweeti
  • @FitnesaMentors: Kamēr putniņi sāk čivināt par pavasari, mēs - par aktīvu pavasari. Tagad un turpmāk par to, lai #TrenējiesGudri http://t.co/s39m1IkcUv
    04 Feb
Kontakti
  • Adrese: Rīga, Valguma iela 21
  • Tālrunis: 26336345
  • E-pasts: sadarbiba@fitnesamentors.lv
  • Darba laiks: 9:00 - 19:00
Sadarbība

Uzņēmumiem

Pašvaldībām  

Speciālistiem  

Treneriem

Profesionāļiem

Entuziastiem   

Vēlos sazināties

Piesakies jaunumiem (rakstīsim reti un saturīgi)

Par
FitnesaMentors.lv ir interaktīvs portāls ar mērķi uzlabot fitnesa industrijas pakalpojumu kvalitāti.
©2015-2016 Visas tiesības pieder fitnesamentors.lv Seko mums